Elektrische auto

E-mobility Congress IAA Hannover
18 oktober 2012Op 26 september 2012 vond het E-Mobility Congres plaats op de IAA in Hannover.
Elektrische mobiliteit is een belangrijke mijlpaal op de weg naar duurzame en moderne mobiliteit voor morgen. Deze belangrijke technologie belooft intelligente oplossingen voor efficiƫnt en milieuvriendelijk vervoer van zowel passagiers als vracht.
Stand van zaken
Waar staat Duitsland in de ontwikkeling van deze toekomstige technologie? Wat is er tot nu toe bereikt? Welke obstakels moeten nog overwonnen worden? Deze vragen werden behandeld tijdens het Elektrische mobiliteit Congres 2012, op de IAA. Vertegenwoordigers van industrie, de academische wereld en de politiek bespraken successen en uitdagingen in elektrische mobiliteit en de huidige innovaties en trends op nationaal en internationaal niveau.

Matthias Wissmann, President van de German Association of the Automotive Industry (VDA), "Electric Mobility Congress", 64th IAA Commercial Vehicles
De verschillende presentaties van die dag zijn voor leden hieronder te downloaden. (eerst inloggen) De nummering in het programma komt overeen met de bestandsnamen van de presentaties.
Neemt u voor meer informatie contact op met Chris van Dijk via c.v.dijk@raivereniging.nl.