Agenda

Automotive Masterminds Conferentie

Automotive Masterminds Conferentie

Speciale uitdagingen worden niet aangegaan met gewone conferenties.


Vrijwel geen enkele andere bedrijfs­tak ondergaat momenteel zo'n enorme transformatie als de automobiel­industrie. Gekoesterde en beproefde tradities en technologieën worden afgebouwd. Aanjagers van verandering zijn digitalisering, de pandemie, klimaatdoelstellingen en wereldwijde economische en politieke onzekerheden. Deze factoren versnellen innovatieve veranderingen, ontwrichten toeleveringsketens en verhogen de waarde voor de klant, en dat allemaal tegelijkertijd. Stabiliteit is niet in zicht - spannende tijden voor bedrijfs­leiders. Er is veel om over te praten!

RAI Automotive Industry is samenwerkingspartner bij dit evenement. Onder andere onze leden ZF, Capgemini en EDAG zijn bij dit congres betrokken.

PROGRAM

TICKETS