Agenda

Beurs: JEC Parijs

Beurs: JEC Parijs

JEC World is de enige wereldwijde vakbeurs gewijd aan composietmaterialen en -toepassingen. JEC World vindt plaats in Parijs en is het belangrijkste jaarlijkse evenement van de industrie, waar alle belangrijke spelers samenkomen in een geest van innovatie, zakendoen en netwerken. JEC World is een viering van composieten en een "denktank" geworden met honderden productlanceringen, prijsuitreikingen, wedstrijden, conferenties, live demonstraties en netwerkmogelijkheden. Al deze elementen maken van JEC World een wereldwijd festival voor business, ontdekking en inspiratie.

Holland High Tech Paviljoen JEC World 2024

Met het Holland High Tech Paviljoen op JEC World 2024 toont CompostitesNL de kracht van de Nederlandse composiet industrie: Samenwerking, kennis en innovatie! Maar liefst zestien leden van CompositesNL zullen zich op de stand presenteren en in de kern van het paviljoen is het innovatieplein gesitueerd waar bezoekers kennis maken met de nieuwste Nederlandse innovaties op het gebied van composiet technologie.

RAI Automotive Industry NL is één van de co-exposanten op dit Holland High Tech Paviljoen.

De beurs wordt gehouden van 5 t/m 7 maart 2024 in het Paris Nord Villepinte Exhibition Centre in Parijs.