Agenda

Bijeenkomst nieuwe machineverordening (Helmond)

Bijeenkomst nieuwe machineverordening (Helmond)

Bijeenkomst

Recent is de nieuwe Europese machineverordening gepubliceerd in het Europees publicatieblad. Tijdens een interactieve bijeenkomst op maandag 20 november informeren wij u over de achtergronden en de opzet van de Machineverordening en gaan we in op de verschillen tussen de Machinerichtlijn en de Machineverordening. Tevens laten wij u zien wat in de overgangstermijn, die loopt tot eind 2026, allemaal nog moet gebeuren. Het is verstandig u voor te laten lichten over de wijzigingen (en mogelijkheden) en u voor te bereiden op het gebruik van de nieuwe Machineverordening

Praktische informatie

Datum: 20 november 2023
Tijdstip: 13:00 - 17:30 uur
Locatie: RAI, Automotive Campus in Helmond

Aanmelden

Aanmelden kan via deze link. U ontvangt een registratiebevestiging per e-mail.