Agenda

Duurzame kunststoffen voor groene mobiliteit

Duurzame kunststoffen voor groene mobiliteit

RAI Automotive Industry NL nodigt u, in samenwerking met Nexeo Plastics, graag uit voor het exclusieve evenement dat op 4 april plaatsvindt op de Automotive Campus in Helmond. Op dit evenement presenteren experts van Borealis, Envalior, Trinseo en InMotion hun mogelijkheden voor groene mobiliteit. Ontdek de nieuwste ontwikkelingen en ontdek hoe de nieuwe materiaalmogelijkheden de evolutie van groene mobiliteit stimuleren. Kom in contact met experts, neem deel aan inzichtelijke discussies en netwerk met professionals die het mobiliteits­landschap opnieuw vormgeven.

Programma

09:45 uur ontvangst op het hoofdgebouw Automotive Campus
10:00 uur Borealis - Don’t compromise. Be safe AND sustainable – With new PP compounds for optimized e-Powertrain components
10:45 uur Trinseo - The future of PC and PC/ABS in a Circular Economy
11:30 uur lopen naar InMotion
11:35 uur InMotion - presentatie en rondleiding
12:10 uur Terug lopen naar hoofdgebouw Automotive Campus
12:15 uur lunch
13:15 uur Nexeo Plastics - Sustainable solutions in Plastic Industry, Ecovadis, MyNexeoGreen
14:00 uur Envalior - Sustainable Engineering Plastics: recycled, bio-based
and bio-based mass balance
14:45 uur afsluiting & borrel
16:00 uur einde

Kosten

Deze workshop is kosteloos voor leden van RAI Automotive Industry NL en relaties van Nexeo Plastics. Wij rekenen een no-show fee van €25,00 exclusief BTW als u zonder bericht afwezig bent op het evenement.

Taal

Tijdens dit evenement wordt er Engels gesproken.

Aanmelden