Agenda

Fiets Awards 2024

 • secties: Fietsen
 • datum:25-02-2024 tot aan 26-02-2024
 • kosten:€0.00
 • locatie:Brabanthallen, ’s Hertogenbosch
Fiets Awards 2024

RAI Vereniging organiseert de Fiets Awards met als doel de fiets­industrie te stimuleren tot productvernieuwing. De fietsen, onderdelen en accessoires worden door een merk onafhankelijke vakjury kritisch bekeken, beoordeeld én in de praktijk getest.

Fiets Awards Uitreiking op B2B FESTIVAL

De uitreiking van de Fiets Awards 2024 zal op de 2e editie van het B2B FESTIVAL in de Brabanthallen in ’s Hertogenbosch plaatsvinden. Deze vakbeurs is met haar warme en gastvrije opzet afgelopen jaar goed ontvangen en is daarmee een mooie locatie om de prijzen uit te reiken. Het B2B FESTIVAL vindt plaats op 25 en 26 februari 2024.

Fiets Awards categorieën

De Fietsverkiezing bestaat dit jaar uit zeven categorieën:

 • Fiets van het Jaar
 • E-bike van het Jaar
 • Speed E-bike van het Jaar
 • Bakfiets van het Jaar
 • Racefiets van het Jaar
 • Gravelfiets van het Jaar
 • Fiets Innovatie Awards (FIA) in de categorieën: veiligheid, gezondheid, duurzaamheid en lifestyle

Wat hebben de Fiets Awards allemaal te bieden?

Nog even een korte opsomming van wat de Fiets Awards allemaal te bieden hebben:

 • Winnaars worden in de spotlight gezet bij de uitreiking van de awards die we altijd combineren met het bekendmaken van de Gfk jaar­cijfers. De uitreiking is op het B2B FESTIVAL op 25/26 februari 2024 met display voor de winnaars tijdens de beurs.
 • Door een nauwe samenwerking met diverse vakmedia en consumentenbladen is er altijd veel aandacht voor de verkiezingen in het algemeen en de deelnemende producten en fietsen.
 • Vermelding van genomineerden en winnaars in een persbericht en social media van RAI Vereniging. Dit persbericht is voorgaande jaren goed opgepakt in diverse vak-, lokale- en landelijke media. Genomineerden en winnaars hebben toen zeer veel aandacht gekregen.
 • Vermelding op websites www.raivereniging.nl en www.fietsawards.nl.
 • Vermelding in nieuwsbrieven van RAI Vereniging en op social media.
 • Genomineerden en winnaars kunnen de logo's gebruiken in alle communicatie.
 • De winnaars ontvangen een professionele productfoto.

Nieuwsgierig naar de inschrijvingen? Op www.fietsawards.nl kunt u ze allemaal vinden.