Agenda

Het waterstofeco­systeem in de regio van Parijs

Het waterstofecosysteem in de regio van Parijs

Van 29 tot en met 31 januari 2024, zal NextMove gaan samenwerken met RAI Automotive Industry NL.

Dit 3-daagse programma zal deelnemers de mogelijkheid geven om het waterstofeco­systeem van Ile de France te ontdekken doormiddel van bedrijfs­bezoeken, deelname aan evenementen, en het uitwisselen van ideeën met mede-deelnemers. De deelnemers zullen de kans krijgen om contact te krijgen met leden van het NextMove netwerk om potentiële onderwerpen voor samenwerkingen te identificeren

Programma

Maandag 29 januari 2024
Middag: Bezoek aan Plastic Omnium in Compiègne - Europa's grootste fabriek voor hogedruk waterstoftanks - WNM

Avond: Netwerkdiner - plek en activiteit WNM

Dinsdag 30 januari 2024
Ochtend: Bezoek aan Hyvia (Renault) in Flins - Brandstofcelmotoren, nieuwe electrolyzer met een capaciteti van 400 kg/dag groene waterstofproductie.

Middag: Bezoek aan HySetCo (Air Luiquide) - Baanbrekende start-up op het gebied van waterstofmobiliteit, geïntegreerde waterstof mobiliteits­oplossingen voor proffessionals: oplaadstations en een wagenaprk op waterstof - WNM

Woensdag 31 januari 2024
Deelname aan Hyvlution - internationaal congres en beurs in Parijs

Ochtend: Workshop met Jean-Luc Brossard (VP Automotive Research en Advance Engineering bij Stellantis, CSS directeur bij de Europese Automobiele fabriekanten vereniging (ACEA) & president van het comitee van de Franse auto fabrikanten (CCFA)), presentatie van het Franse waterstof eco­systeem en het IPCEI waterstof (Belangrijk project van gemeenschappelijk Europees belang). Presentatie van het Nederlandse eco­systeem veranderd.

Middag: Stand bezoek bij Forvia (+ meer WNM)

Avond: Cocktail netwerkevenement bij Hyvolution (optioneel)

Inclusief

  • Vervoer in Frankrijk
  • Lunch (3 dagen)
  • Diner & netwerk diner (2 dagen)
  • Hyvolution kaartje

Exclusief: Vervoer naar en van het hotel en de missie.