Agenda

Ledenvergadering sectie Fietsen

Ledenvergadering sectie Fietsen

Donderdag 13 juni vanaf 15:00 uur houden we ledenvergadering van de sectie Fietsen bij de RAI in Amsterdam. We hanteren we niet alleen de vaste ingrediënten (bijpraten over RAI sectie Fietsen en actuele dossiers) maar ook is Henk van Vliet van KIWA te gast om ons te informeren over hun activiteiten als het gaat om het keurmerk voor track&trace-systemen. Terug van weggeweest is ook een etentje om al bijpratend de bijeenkomst gezellig af te sluiten.

Programma

  • Update van actuele dossiers RAI Vereniging, van LEV-kader tot PGS37
  • Henk van Vliet van KIWA komt toelichten wat de plannen zijn van KIWA met het SCM keurmerk voor track&trace-systemen
  • Pieter Jan Rijpstra doet namens de sectie Fietsen een ronde interviews met leden en andere partijen om met die input het bestuur de toekomstige plannen voor de sectie te laten smeden. Wij lichten toe wat de stand van zaken is en waarom we de noodzaak voelen om dit te ondernemen
  • Bestuursverkiezingen
  • En een ouderwets gezellig afsluitend etentje!

Details

  • Waar? RAI Amsterdam, Europaplein, Amsterdam
  • Wanneer? Donderdag 13 juni vanaf 15:00 uur tot circa 20:00 uur met afsluitend etentje bij restaurant The Traveller in Amsterdam

Vorige week is de uitnodiging verzonden en u kunt zich ook via deze link aanmelden.

Wij kijken uit naar een leuke bijeenkomst!