Agenda

Overleg Super ECO Combi (SEC)

Overleg Super ECO Combi (SEC)

Wat vinden wij als Nederlandse carrosserie- en trailerbouwer sector van de techniek van de Super Eco Combi? Door Pacton Trailers BV, Van Eck Trailers BV en Knapen Trailers is er een rapport opgesteld met de titel ‘Een technische visie op de SEC in Nederland’.

Op woensdag 8 maart aanstaande vanaf 14.30 uur zal het rapport ‘Een technische visie op de SEC in Nederland’ aan de leden van RAI CarrosserieNL worden gepresenteerd en toegelicht. En uiteraard is er daarna gelegenheid om met u van gedachten te wisselen over de inhoud van dit rapport.

Deze bijeenkomst wordt gehouden bij van Eck Trailers BV in Beesd. We willen graag de mogelijkheid bieden om een open dialoog met elkaar te hebben en om die reden is ervoor gekozen dat deze bijeenkomst alleen fysiek is bij te wonen.

Agenda

14.00 uur Inloop
14.30 uur Opening
14.35 uur Rondleiding productie Van Eck Trailers BV
15.00 uur Toelichting en bespreking ‘Een technische visie op de SEC in Nederland’
17.00 uur Afsluiting met een broodje

Locatie

Van Eck Trailers BV
Oude Waag 24,
4153 BV Beesd

Aanmelden

Aanmelden voor dit overleg is mogelijk via deze link.