Agenda

Symposium Transport & Opslag van lithium batterijen

Symposium Transport & Opslag van lithium batterijen

Graag nodigen wij u uit voor ons symposium met betrekking tot de transport en opslag van lithium batterijen op 1 februari 2024, met de focus op de recent geïntroduceerde PGS 37-2 regelgeving. Het toenemend gebruik van lithium batterijen heeft belangrijke gevolgen voor onze samenleving en de logistieke sector, zowel op het gebied van transport als opslag. Het event begint vanaf 13:00 uur en heeft een officieel programma tot 17.30 uur alvorens een netwerkbijeenkomst en borrel start tot 20.00 uur.

Reden voor dit symposium is de enorme toename in het gebruik van lithium batterijen. Deze elektrificering van producten en voertuig­en kent z’n weerslag in onze maatschappij en binnen de logistieke dienstverlening bij zowel transport als de opslag ervan. Met het gegeven dat veel nieuwe batterijen op de markt komen, groeit ook de vraag naar de recycling en het inzamelen van beschadigde lithium batterijen en defecte producten met lithium energiedragers. Ook hiervoor is specifieke regelgeving voor zowel transport als opslag. Ieder bedrijf dat iets doet met lithiumbatterijen en/of accu's krijgt met de PGS 37-2 norm te maken.

Inhoud symposium

  1. Inzicht in de lopende ontwikkelingen en toekomstige trends in lithiumbatterijen.
  2. Inzicht in en toepassing van de nieuwe PGS 37-2 regelgeving.
  3. Veilige en innovatieve oplossingen voor de logistieke sector.
  4. Paneldiscussie met experts uit de industrie.
  5. Netwerkbijeenkomst ter afsluiting van de dag.

Dit evenement wordt mede mogelijk gemaakt door de Green Transport Delta.
We kijken uit naar uw aanwezigheid en het delen van deze inzichtelijke dag met u.