Agenda

TALCOM-symposium

TALCOM-symposium

**EVENEMENT GEANNULEERD. NIEUWE DATUM VOLGT Z.S.M. **

Woensdag 25 januari 2023

Vanaf 9:30 tot 17:00 vindt bij de HAN (Hogeschool Arnhem en Nijmegen), Ruitbergenlaan 29 te Arnhem, het TALCOM-symposium plaats.

De rode draad in het programma is de doorontwikkeling van innovaties naar het curriculum van MBO, HBO en WO-studenten. Kennis uit de automotive industrie is vertaald naar cursussen, workshops en modules. Wilt u hierover meer weten? Bent u geïnteresseerd in welke trajecten beschikbaar zijn voor zowel studenten als werknemers in de automotive industrie? Dan kom naar dit symposium.

Programma

In de ochtend is er een facultatief programma en in de middag vindt er een aantal demo's plaats, gevolgd door ronde-tafelgesprekken met mensen uit de industrie en kennisinstellingen. In dit overzicht vindt u het gehele programma dat wordt aangeboden.

Registreren

Via onderstaande link kunt u zich registreren voor dit symposium.

REGISTREREN