Agenda

Uitreiking Gouden RAI Wiel

  • secties:Alle secties
  • datum:17-04-2023
  • kosten:€0.00
  • locatie:Den Haag
Uitreiking Gouden RAI Wiel

Het Gouden RAI Wiel is in 2003 in het leven geroepen om personen of instellingen te eren en te stimuleren, die zich op nationaal of internationaal niveau onderscheiden op het gebied mobiliteit. De prijs wordt ieder jaar uitgereikt door een bewindspersoon van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat tijdens het RAI Mobiliteits­diner, een evenement waar de top van de Nederlandse mobiliteits­sector bij elkaar komt om van gedachten te wisselen over de ontwikkelingen in de mobiliteit.

De vijfkoppige jury van Het Gouden RAI Wiel, het Comité van Aanbeveling, bestaat uit voorzitters van diverse belangen­organisaties. Naast RAI Vereniging voorzitter Frits van Bruggen hebben in de jury zitting Ingrid Thijssen (voorzitter VNO-NCW), Maxime Verhagen (voorzitter Bouwend Nederland), Marga de Jager (CEO ANWB) en Han ten Broeke (bondsvoorzitter BOVAG).