Agenda

Voorjaarsdiner RAI Aftermarket

Voorjaarsdiner RAI Aftermarket

Met veel plezier nodigen wij u graag uit op woensdag 10 april 2024 voor het 12e Voorjaarsdiner RAI Aftermarket. Dit keer verwelkomen we u graag in Sizzles at the Park in Apeldoorn (Kerklaan 17).

Het jaarlijkse netwerkevent om bij te praten met collega’s en relaties uit de automotive aftermarket. Vanaf 17.00 uur start het programma met een netwerkborrel. Om daarna omstreeks 18.30 uur aan tafel gaan.

Tijdens het voorjaarsdiner wordt u weer bijgepraat door Johan van der Hoeven (voorzitter RAI Aftermarket) Cor Baltus (president FIGIEFA) en Frits van Bruggen (voorzitter RAI Vereniging) over de laatste nationale en internationale ontwikkelingen.

We ontvangen uw aanmelding graag voor vrijdag 5 april. Aanmelden voor het Voorjaarsdiner RAI Aftermarket kan via deze link. Na aanmelding ontvangt u een bevestiging.

Parkeren kan gratis achter Sizzles at the Park. Bij drukte kunt u uitwijken naar omliggende (betaalde) parkeerplekken rondom het Stadhuis en park.

We kijken ernaar uit elkaar op 10 april te mogen begroeten!