Agenda

Wilt u alles weten over de nieuwste connectoren?

Wilt u alles weten over de nieuwste connectoren?

Op donderdag 13 juni krijgt de Automotive Campus Helmond bezoek van de Phoenix Contact Infoliner. De Infoliner is volgepakt met de laatste innovaties op het gebied van aansluiten en connectiviteit, kortom: een rijdende mini-beurs!

U kunt kennis opdoen over onder andere:

Phoenix Contact is een wereldspeler op het gebied van elektrotechniek en tegelijkertijd sinds 1923 een familiebedrijf. Door constante innovatie streven zij naar een duurzame wereld waarbij hernieuwbare energie toegankelijk voor iedereen is. In samenwerking met TTI bezoeken zij bedrijven die deze interesse delen.
Als je geïnteresseerd bent in een bezoek aan de Infoliner, reserveer dan snel een tijdslot. Houd er rekening mee dat het schema snel vol zit.

Reserveer een tijdslot