Agenda

Workshop Supply Chain Management

Workshop Supply Chain Management

De auto-industrie verandert snel. Wereldwijde megatrends, zoals digitalisering, elektromobiliteit, autonoom rijden en wereldwijde crises, zorgen voor ontwrichtende veranderingen. Netwerken worden geglobaliseerd, de concurrentie en de kostendruk nemen toe. Het beheer van relaties, productgegevens, prijsgegevens en flexibele en korte reactietijden zijn belangrijker dan ooit voor bedrijven in de auto-industrie. Bovendien is de kans op concurrentievoordeel door nieuwe technologieën en intelligente digitale oplossingen nog nooit zo groot geweest.

CRM-oplossing

In samenwerking met een aantal grote Duitse automotive leveranciers is een CRM-oplossing, gebaseerd op Microsoft Dynamics 365, ontwikkeld om ondersteuning te bieden in de meest relevante commerciële processen voor automotive leveranciers. Dit brengt u (weer) op gelijke hoogte met uw automotive klant.

Sprekers

Michel Eisenbeis, thyssenkrupp, Head of Digital Workplace, Digital Sales & CRM
Roberto Osorio, ORBIS, Business Unit Manager Automotive & Manufacturing

Programma

14.00hWelkomstwoord door Jean Pierre Heijster, RAI Automotive Industry NL
14.15hSpreker Roberto Osorio, ORBIS AutomotiveONE, Business Unit Manager Automotive & Manufacturing
15.00hBREAK
15.15hSpreker Michel Eisenbeis, Thyssenkrupp, Head of Digital Workplace, Digital Sales & CRM
16.00hNetwerkborrel + demo AutomotiveONE