Nieuws

Clepa onderstreept het belang van een open technische benadering in de discussie over EU CO2-normen voor HDV's

Vooruitlopend op verdere besprekingen tussen lidstaten in het Coreper over nieuweCO2-emissienormen voor zware bedrijfs­voertuig­en (HDV's), versterkt CLEPA haar inzet voor een open technologische regelgeving en de inzet van alle oplossingen om de CO2-uitstoot van de vrachtsector, inclusief hernieuwbare brandstoffen

Clepa onderstreept het belang van een open technische benadering in de discussie over EU CO2-normen voor HDV's

Benjamin Krieger, secretaris-generaal van CLEPA, verklaart: "Wij zetten ons in voor een open technologische regelgeving, wat de meest effectieve en efficiënte manier is om de CO2-uitstoot van transport te reguleren. Auto-industrie leveranciers moedigen stappen aan om de regelgeving beter af te stemmen op deze principes, een standpunt dat we de afgelopen jaren consequent hebben verdedigd, niet alleen voor auto's bestel­wagens maar ook voor vracht­wagens."

De heer Krieger vervolgt: "Het vermogen om alle technologieën te benutten, van elektrificatieoplossingen, met inbegrip van e-opleggers, hernieuwbare brandstoffen en waterstof is cruciaal voor het behalen van ambitieuze klimaatdoelstellingen en het stimuleren van innovatie binnen de auto-industrie. We verwelkomen een tijdige overeenkomst die deze overwegingen en vooruitgang op reeds overeengekomen stappen voor de verdere ontwikkeling van de verordening voor de type­goedkeuring van voertuig­en die uitsluitend op hernieuwbare brandstoffen rijden."

Over Clepa

CLEPA, de in Brussel gevestigde Europese vereniging van toeleveranciers aan de auto-industrie, vertegenwoordigt meer dan 3.000 bedrijven, van multinationals tot SME's, die state-of-the-art onderdelen en innovatieve technologie voor veilige, slimme en duurzame mobiliteit en investeren jaarlijks meer dan €30 miljard in onderzoek en ontwikkeling. Autoleveranciers in Europa bieden werk aan 1,7 miljoen mensen in de EU.