Nieuws

Congres slimme laadpleinen: de ‘Future of Charging’

Op 23 november organiseert het Nationaal Kennisplatform Laadinfrastructuur (NKL), in samenwerking met de provincies Overijssel en Gelderland in het Provinciehuis Zwolle, het symposium ‘Future of Charging 2023’. Tijdens dit event worden de deelnemers bijgepraat over de nieuwste ontwikkelingen en krijgen praktische handvatten aangereikt waar zij mee aan de slag kunnen.

Congres slimme laadpleinen: de ‘Future of Charging’

Het symposium is bedoeld voor iedereen die een actieve rol heeft in de transitie naar elektrisch rijden, zoals overheden (landelijk, regionaal, lokaal), marktpartijen, energiebeheerders, ondernemers, branche­organisaties en kennisinstellingen.

Deelsessies

Thema’s die aan de orde komen zijn onder andere:

  • Waar zit de ruimte op het net?
  • Meer laadpalen in tijden van netcongestie: hoe pak je dat aan?
  • Waar is er plek in de fysieke ruimte?
  • Meer laadpalen maar weinig ruimte. Hoe passen we het goed en slim in?
  • Welke ruimte biedt beleid en regelgeving?
  • Hoe kunnen beleidsinstrumenten helpen om de schaarse fysieke ruimte en netcapaciteit zo goed mogelijk te benutten? En welke rol kan je pakken om te sturen op prijsverschillen tussen laadpalen?

Deelname is kosteloos en aanmelden kan via deze link: https://pino.swoogo.com/futureofcharging2023