Nieuws

Derde ronde Nationaal Groeifonds centraal op Holland High Tech Event

Op 1 november vindt in Amersfoort het Holland High Tech Event 2022 plaats. Deze bijeenkomst, waarvan de sectie RAI Automotive IndustryNL mede-organisator is, staat dit keer in het teken van de derde ronde van het Nationaal Groeifonds.

Derde ronde Nationaal Groeifonds centraal op Holland High Tech Event

De urgentie om oplossingen te vinden voor maatschappelijke uitdagingen was nooit eerder zo groot. Om uitdagingen duurzaam aan te pakken en slimme Nederlandse oplossingen voor mondiale vraagstukken te ontwikkelen werken tal van partijen gezamenlijk aan innovatieve technologieën. Vragen die tijdens het Holland High Tech Event aan bod komen zijn onder andere: hoe staat Nederland er voor en waar liggen de kansen? Het interactieve middagevent biedt inzicht in de nieuwste innovaties, programma’s en proposities voor de derde ronde van het Nationaal Groeifonds (www.nationaalgroeifonds.nl). Concepten, projecten en strategieën om innovatie te versnellen worden tijdens het event gedeeld met als doel bij te dragen aan de noodzakelijke veranderingen voor een duurzame economie en samenleving.

Sprekers

Tot de sprekers behoren Marc Hendrikse, boegbeeld van de topsector Holland High Tech en Jan Rotmans, professor Sustainability Transitions Drift aan de Erasmus Universiteit van Rotterdam.

Verder staan acht interactieve parallelsessie op het programma:

  1. Groene waterstofproductie via elektrolyse: kansen en uitdagingen in een mondiale markt
  2. Circulaire transitie: de betekenis en kansen voor de hightech
  3. 3D-printen met nieuwe metalen: metaalprinten gaat over meer dan printen
  4. Meer vrouwen in techniek door cultuurverandering in bedrijven en onderwijs
  5. Batterij recycling: nationale troef of buitenlandse afhankelijkheid?
  6. Hoe nano kan aansluiten bij de quantumrevolutie?
  7. Inspiratie voor (toekomstige) control points uit de mobiliteits­keten
  8. Hightech innovatiekansen voor bedrijven: de mogelijkheden en uitdagingen rond Hyperloop

Aanmelden voor het event kan via deze link.

Sectie­manager Personen­auto's en lichte bedrijfs­wagens | Zware bedrijfs­wagens

Sacha Boedijn

Bekijk profiel Sacha Boedijn