Nieuws

Enquête maatschappelijke bijdrage ondernemers door MKB-Nederland

  • secties:Alle secties
  • soort inhoud:Nieuwsbericht
  • datumPublished on

Vrijdag 17 november a.s. is het de Dag van de Ondernemer, een dag die MKB-Nederland in 2016 in het leven heeft geroepen om de inzet en het belang van ondernemers voor Nederland meer zichtbaarheid te geven.

Enquête maatschappelijke bijdrage ondernemers door MKB-Nederland

In het kader van deze dag doet MKB-Nederland samen met onderzoeksbureau Panteia onderzoek naar de Maatschappelijke bijdrage van ondernemers. Met dit onderzoek kunnen zij richting gemeenten en politiek Den Haag het belang van ondernemers en hun inzet voor de samenleving nog beter onderbouwen.

Doe mee!

Samen met onderzoeksbureau Panteia heeft MKB-Nederland een korte vragenlijst opgesteld, die ondernemers tot woensdag 27 september 2023 kunt invullen. Dit kost 4 à 5 minuten. De antwoorden worden samen met die van ondernemers uit heel Nederland op een totaal niveau verwerkt en gerapporteerd. De resultaten uit dit onderzoek worden gepresenteerd in aanloop naar de Dag van de Ondernemer op vrijdag 17 november.

Voor meer informatie over het onderzoek kunt u contact opnemen met Rob Wolthuis.

Link naar het onderzoek: https://panteia.nebu.com/scripts/dubinterviewer.dll/Frames?Quest=505&paf=102.