Nieuws

GSR-2 en restantvoorraad en de mogelijke gevolgen voor de carrosserie- en trailerbouwer

GSR-2 betreft meer als TPMS op nieuwe voertuig­en. GRS-2 omvat ook nieuwe veiligheidseisen waarvan u als carrosserie- (of trailer) bouwer denkt dat deze niet relevant voor u zijn maar dit ligt toch anders. Het is namelijk mogelijk dat u een truck- of trailerchassis aangeleverd krijgt welke in restantvoorraad regeling valt waardoor dit voertuig voor een specifieke datum te naam gesteld dient te zijn anders is dit voertuig niet meer te kentekenen. Het is de komende tijd extra van belang om als carrosseriebouwer vooraf te weten van de fabrikant/importeur/dealer of u met een dergelijk voertuig te maken hebt.

GSR-2 en restantvoorraad en de mogelijke gevolgen voor de carrosserie- en trailerbouwer

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden

Relevante downloads