Nieuws

Nieuwe loontabellen cao Motor­voertuig­en- en Tweewielerbedrijf bekend

Op het salaris binnen de cao voor het Motor­voertuig­en- en Tweewielerbedrijf (MvT) zijn er per 1 januari 2024 een aantal wijzigingen van toepassing. In de nieuwe cao is een loonsverhoging van zes procent afgesproken en er zijn aanpassingen gedaan aan de jeugdlonen. Van overheids­wege is het wettelijke minimumloon gestegen en is de overstap naar een wettelijk minimumuurloon gemaakt. In de nieuwe loontabellen die nu beschikbaar zijn, zijn al deze wijzigingen verwerkt.

Nieuwe loontabellen cao Motorvoertuigen- en Tweewielerbedrijf bekend

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden