Nieuws

Opnieuw uitstel OSNMA, wat betekent dat voor de carrosseriebouwer?

We hebben u tijdens eerdere technische overleggen bedrijfs­wagens (TOB) gemeld dat de ingebruikname van OSNMA (“Open Service Navigation Message Authentication”) voor de tachograaf uitgesteld is. Deze beslissing van de Security Accreditation Board (SAB) in het Europees Agentschap voor het ruimtevaartprogramma (EUSPA) is maart 2024 uitgesteld naar juni 2024. Recent is duidelijk geworden dat dit opnieuw uitgesteld is naar oktober 2024. De gevolgen voor nieuwe en bestaande voertuig­en + achtergrond informatie vindt u in dit artikel.

Opnieuw uitstel OSNMA, wat betekent dat voor de carrosseriebouwer?

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden