Nieuws

Oproep RDW: denkt u mee over alternatieve keuringseisen?

Wanneer een voertuig bij de RDW een toelatingskeuring ondergaat, wordt deze aan de hand van Europese eisen getoetst. Echter, voor diverse onderwerpen gelden er afwijkende keuringseisen t.o.v. deze Europese eisen. Deze afwijkende eisen zijn vaak minder streng dan de Europese eisen en worden door de RDW in samenwerking met de branche opgesteld. Deze zijn te vinden in de alternatieve voorschriften.

Oproep RDW: denkt u mee over alternatieve keuringseisen?

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden

Relevante downloads