Nieuws

RAI Zorgcollectief: Kies de zorg die bij u past

Als lid van RAI Vereniging hebt u de unieke gelegenheid om uzelf en uw gezin aan te sluiten bij ons exclusieve zorgcollectief. Dit is dé kans om een zorgpakket te kiezen dat echt bij u past. Het vinden van een geschikte zorg­verzekering kan een uitdaging zijn. Bij de RAI Vereniging begrijpen we het belang van een zorgpakket dat perfect aansluit op uw leven en dat van uw team. Daarom bieden we diverse mogelijkheden via VGZ en Zilveren Kruis om deze keuze eenvoudiger en voordeliger te maken.

RAI Zorgcollectief: Kies de zorg die bij u past

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden