Nieuws

SSEB-subsidieregeling 5 maart live!

Na succesvolle voorgaande jaren, opent 5 maart aanstaande wederom de SSEB-subsidieregeling. Vorig jaar was deze in één dag overtekend. In het kader van de Subsidieregeling Schoon en Emissieloos Bouwmaterieel (SSEB) is het doel gesteld om tegen 2030 een reductie van 60% van stikstofemissies in de bouw te realiseren. Deze regeling adresseert drie belangrijke maatschappelijke uitdagingen: de aanpak van stikstof (NOx), het Klimaatakkoord (CO2) en het verminderen van fijnstof (PM), zoals vastgelegd in het Schone Lucht Akkoord.

SSEB-subsidieregeling 5 maart live!

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden