Nieuws

Uitnodiging Jaarlijkse CONEBI Conferentie 2023

Namens CONEBI nodigen wij u graag uit voor de jaarlijkse CONEBI Conferentie 2023, die zal plaatsvinden in het Europees Parlement in Brussel op 29 november 2023, van 10:00 tot 13:00 uur. Er zullen diverse deskundige sprekers op het toneel verschijnen en er zullen informatie­ve paneldiscussies plaatsvinden die zich richten op de Europese industriële overgang en de Europese Fietsverklaring.

Uitnodiging Jaarlijkse CONEBI Conferentie 2023

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden