Nieuws

Uitstootloos de stad in met The New Cool

  • secties:Alle secties
  • soort inhoud:Nieuwsbericht
  • datumPublished on

Wat begon als pilotproject is inmiddels uitgegroeid tot een serieuze oplossing om steden emissieloos en geluidsarm te bevoorraden. Nadat bij Twan Heetkamp, de geestelijke vader van The New Cool koeltrailer, het idee postvatte om bij het koelen van trailers gebruik te maken van de uit de achteras afkomstige remenergie, was de basis voor een vruchtbaar concept gelegd.

Uitstootloos de stad in met The New Cool

Eind 2020 ging The New Cool in serieproductie en op dit moment rijden er zo’n 300 in Nederland en Europa rond. Heetkamp zegt in de nieuwe editie van GO!Mobility te verwachten dat dit volume eind dit jaar op ongeveer 500 eenheden uitkomt.

Dat transporteurs die distributietrucks inzetten, gekoeld rijden of zich bezighouden met dagdistributie, steeds vaker overschakelen op The New Cool is volgens Heetkamp niet verwonderlijk. ‘Alles wijst er immers op dat transporteurs weg moeten van fossiele brandstoffen. Dan kun je daar beter direct mee beginnen dan dit uitstellen. De komst van een CO2-tax, de verplichting voor bedrijven om straks een verklaring af te geven van hun CO2-emissie en hoe zij die uitstoot denken te reduceren en het gegeven dat zij vanaf 2025 niet met dieselmotoren de stad in mogen, versnelt dit proces uiteraard.’

Voordelen substantieel

De voordelen van de techniek van The New Cool, waarbij het koel­systeem de energie krijgt uit een speciale achteras, zijn naar zijn oordeel substantieel. ‘Er is geen uitlaat, dus geen uitstoot van CO2, stikstof of fijnstof; geen dieselverbruik en omdat een dieseltank ontbreekt is er dus geen diefstal van diesel mogelijk. Verder is de trailer onafhankelijk van de trekker en koelt ook als de trekker is afgekoppeld. Bovendien is het systeem zeer stil en ligt het geluidsvolume onder de PIEK-norm van 60 dBA. Ten slotte is de gewichtverdeling van de trailer beter (minder druk op de trekas wat zorgt voor minder problemen met deelladingen bij weeglussen).’

Terugverdientijd < 7 jaar

Over de Total Cost of Ownership (TCO), in vergelijking met een conventionele koeltrailer, hoeft een gebruiker zich geen zorgen te maken, verzekert Heetkamp. ‘Voor transporteurs die The New Cool hoofdzakelijk voor geconditioneerd vervoer gebruiken geldt dat de terugverdientijd minder dan 7 jaar is. De meeste trailers gaan 10 jaar mee, dus reken maar uit.’ Vanwege het ontbreken van een fossiele krachtbron – goed voor een dagelijkse besparing van 30 liter diesel – levert The New Cool koeltrailer ook nog eens een flinke milieuwinst op. Hij rekent voor dat een liter diesel overeenkomt met de uitstoot van 3,23 kilogram CO2. Dit komt neer op een vermindering van 100 kilogram CO2 per dag, oftewel 27.000 kilo per jaar.’

E-trekker

Heetkamp erkent dat van volledig emissieloze stadsdistributie uiteraard nog geen sprake is zolang het trekkende voertuig van de koeltrailer nog niet elektrisch is. Daar begint naar zijn zeggen echter verandering in te komen. Hij legt uit dat een koeltrailer tweemaal zo lang meegaat als een trekker. ‘Met andere woorden: in de levenscyclus van een koeltrailer heb je twee trekkers nodig. Iemand die nu een New Cool Trailer huurt of aanschaft, kan daar op ieder willekeurig moment een elektrische trekker aan koppelen. Dat gebeurt overigens al regelmatig. Er komen steeds meer e-trekkers omdat transporteurs anticiperen op de zero emissie zones. In dat geval heb je een span dat volledig emissieloos is. Maar het is tevens mogelijk om The New Cool te koppelen aan een LNG of hybride-elektrische trekker.’