Nieuws

Verkiezingsupdate 2 RAI Vereniging

  • secties:Alle secties
  • soort inhoud:Nieuwsbericht
  • datumPublished on

Via deze weg geven wij u een update over de ontwikkelingen en genomen acties met oog op de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023. Ook kijken we kort vooruit naar de aankomende weken. Op woensdag 22 november a.s. vinden de Tweede Kamerverkiezingen plaats. Dit naar aanleiding van het feit dat minister-president Rutte op 7 juli. jl. het ontslag van het kabinet Rutte-IV heeft aangeboden bij de Koning.

Verkiezingsupdate 2 RAI Vereniging

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden