Nieuws

Voertuig­registraties juni bekend

Het overzicht van de Nederlandse voertuig­registraties van juni 2024 is beschikbaar. Hieronder een uitgebreid overzicht van de voertuig­registraties en een link naar onze online tool. Deze online tool geeft u de mogelijkheid om uw eigen selecties te maken voor de Nederlandse registraties. Ook de registraties in België en Duitsland zijn in deze tool te vinden.

Voertuigregistraties juni bekend

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden