Nieuws

Vraag van de week

Als carrosseriebouwer heb ik momenteel een groot aanbod van voertuig­en (chassis-cabines) op mijn terrein staan en ik heb begrepen dat een deel hiervan niet later gekeurd moet worden dan 6 juli a.s. Dit schijnt belangrijk te zijn i.v.m. nieuwe veiligheidseisen die aan voertuig­en worden gesteld. Welke regeling zit hierachter? Hoe kan ik controleren of betreffende voertuig nu op basis hiervan tijdig gekeurd moet zijn of zijn er nog mogelijkheden tot uitstel?

Vraag van de week

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden