Nieuws

Vraag van de week

De vraag die we deze week bespreken in onze rubriek 'Vraag van de Week' luidt: Er worden nog een aantal N3 (>12000 kg) chassis-cabines geleverd die DET (Datum Eerste Toelating) 2024 moeten hebben. Het is echter duidelijk dat deze chassis cabines niet meer tijdig kunnen worden voorzien van de door de klant gewenste opbouw. Hoe kan ik als carrosseriebouwer zorgen dat met minimale aanpassingen deze chassis-cabines toch een DET van 2024 krijgen?

Vraag van de week

Exclusieve content

Dit artikel lezen?

RAI Vereniging zet bepaalde content vrij voor leden, deze content is niet beschikbaar voor niet-leden. Om hier toegang tot te krijgen is een account of inlog benodigd.

Al lid

Ben jij al lid van onze organisatie? Log dan in om direct toegang te krijgen!

Inloggen Registreren

Nog geen lid?

Maar wil je wel graag lid worden van onze community en branche­organisatie voor mobiliteit?

Lid worden