Bijeenkomst Fabrikantendata.nl

01-10-2015

Op 8 oktober worden de belanghebbenden van de auto-importeurs geïnformeerd over de actuele stand van zaken rond Fabrikantendata.nl.

APK

Zij zijn uitgenodigd voor een bijeenkomst, van 15.00 tot 17.00 bij RAI Vereniging in Amsterdam.

De centrale, merkgebonden database Fabrikantendata.nl en de automatische koppeling met het ROB-net maakt het geautomatiseerde validatieproces door leasemaatschappijen van verzoeken tot werkopdrachten van dealers eenvoudiger, transparanter en efficiënter.

Daarmee kunnen reparatie-, onderhouds- en bandenaanvragen en daaraan gerelateerde aanvragen voor vervangend vervoer snel en adequaat worden afgehandeld.

Actueel
Specifiek voordeel van de real-time, online database met onderdelen- en prijsgegevens Fabrikantendata.nl is dat er uitsluitend met originele onderdelen wordt gecalculeerd en dat alle onderdeelgegevens altijd actueel zijn.

Koppeling
Met Fabrikantendata.nl wordt communiceren met systemen als ROB-Net makkelijker en steeds actueel. Ook kan in de toekomst worden gekoppeld met bijvoorbeeld ABZ, die ook onderdeelgegevens gebruiken voor hun schadecalculaties binnen Audatex.

Meer informatie: Wijnand de Geus