Nieuwste versie van RDW-magazine ‘RDWijzer’ gepubliceerd

10 juni 2016

De RDW geeft met enige regelmaat een het relatiemagazine ‘RDWijzer’ uit. Met daarin allerlei actualiteiten rond techniek, technologie en regelgeving.

RDWijzer

In RDWijzer staan ook interviews in met externe relaties, en met RDW-medewerkers. En vaak worden de activiteiten van een bepaalde afdeling van de RDW nader toegelicht.

De eerste uitgave van 2016 is nu gepubliceerd, en is verspreid onder relaties en klanten van de RDW.
In dit nummer komen onder meer aan de orde: truck-platooning, de snelle elektrische fiets (speed-pedelec), tolheffing op twee nieuwe trajecten in NL en toelating en ontheffing van zelfrijdende voertuigen.

Daarnaast een rapportage over de unit Handhaving van de RDW, een interview met de FEHAC over oldtimers, en een gesprek met André Rijnders van de RDW die Nederland vertegenwoordigt in Brussel en Genéve in de discussies over de emissieregelgeving.

 

Download
U kunt RDWijzer hiernaast downloaden.


Downloads