Poll voor ondernemers over werkkostenregeling

18 oktober 2016

Sinds 1 januari 2015 is de werkkostenregeling van toepassing. ONL hoort graag van ondernemers hoe zij daarvoor denken. Daarvoor kunt u deelnemen aan een online poll.

Onder de werkkostenregeling kunnen ondernemers maximaal 1,2% van hun totale fiscale loon, de 'vrije ruimte' besteden aan onbelaste vergoedingen, verstrekkingen en terbeschikkingstellingen voor hun medewerkers. Over verstrekkingen boven de vrije ruimte betalen zij 80% belasting.

Online poll
Ondernemersorganisatie ONL ontvangt veel signalen dat ondernemers moeite hebben met de werkkostenregeling en hoort ook graag uw mening daarover. Dat kan via deze poll, die tot en met vrijdag 21 oktober beschikbaar is.

Bedrijfsfietsenregeling
U herinnert zich waarschijnlijk dat RAI Vereniging destijds met kracht heeft bepleit dat het geen goed idee is om de bedrijfsfietsenregeling door de komst van de werkkostenregeling te laten sneuvelen.