Kilometerheffing vrachtauto’s op formatietafel

22 september 2017

Naar verluidt ligt een plan om een vorm van kilometerbeprijzing toe te passen in het wegtransport op de formatietafel.

LZV

 

Het NOS Journaal bracht er gisteren een uitvoerig item over. Gesproken werd van een meeromvattend klimaatplan, waarvan kilometerbeprijzing van het wegvervoer onderdeel zou uitmaken.

Zoals u weet is RAI Vereniging al sinds jaar en dag voorstander van een systeemomslag van betalen naar bezit naar betalen voor gebruik. Daarvan zou ook het wegtransport onderdeel kunnen zijn. Zonder dit plan, of überhaupt de beleidsvoornemens van Rutte III ten volle kennen, is het niet goed mogelijk hiervan nu al veel te vinden.

Uiteraard houden wij u op de hoogte zodra wij meer weten.

Meer informatie: Wijnand de Geus