11 miljoen brieven: 'Let op bandenspanning en profieldiepte'

4 december 2017

De RDW verstuurt sinds twee jaar informatie over het belang van de juiste band naar automobilisten. Inmiddels zijn er ruim 11 miljoen van deze brieven verstuurd.

Kies de beste band

Op de achterkant van de APK-herinneringsbrief die de RDW aan automobilisten stuurt, staat informatie over banden. Door te zorgen voor de juiste bandenspanning en voldoende profieldiepte rijden automobilisten immers veiliger, zuiniger en stiller.

Veiliger en duurzamer
Bij de APK wordt de bandenspanning en de profieldiepte daarom ook gecontroleerd. Het advies is om daarnaast iedere twee maanden zelf te controleren of de banden nog voldoende spanning en profiel hebben.

En om deze te controleren op beschadigingen. Want goede banden zorgen voor een veiliger en duurzamer verkeer.

Oorkonde
Steven van Eijck, voorzitter van de RAI, heeft dinsdag 28 november de oorkonde ‘Ambassadeur van de campagne ‘Kies de beste Band’ overhandigd aan Ab van Ravestein, algemeen directeur RDW. Dit als dank voor de steun van de RDW aan de campagne.

Meer informatie: Eugène Moerkerk