Wegwijs in CE-markering machines met nieuwe NEN-tool

10 december 2019

Maar liefst achthonderd verschillende normen zijn gekoppeld aan de Machinerichtlijn. Niet gek dus dat machinebouwers, importeurs en producenten soms haast niet meer weten waar ze het moeten zoeken om te zorgen dat hun producten aan de CE-wetgeving voldoen.

Reden waarom NEN een (gratis te gebruiken) nieuwe tool heeft ontwikkeld: Wegwijzer CE-markering machines.

U vindt op deze website uitvoerige informatie over de normen, praktische tools en checklists. Maar ook artikelen, handige overzichten, voorbeeldformulieren en natuurlijk de CE-regelgeving Check, die fabrikanten met twaalf eenvoudige ja-/nee-vragen de juiste richting wijst.

Op onze eigen website vindt u uiteraard ook veel informatie over de Machinerichtlijn. Daarvoor klikt u hier.