Uitnodiging bijeenkomsten 'generatiepact en pensioen'

14 januari 2020

Op 11 december organiseerden RAI CarrosserieNL en FOCWA voor hun leden de bijeenkomst Generatiepact i.c.m. Pensioen in Woerden, vanwege het grote aantal vragen over het Generatiepact. Omdat niet iedereen naar Het Groene Hart kon afreizen of verhinderd was, organiseren wij deze bijeenkomst ook in Helmond (op 19-2) en in Zwolle (op 4-3).

Tijdens deze bijeenkomst worden onder meer de volgende vragen beantwoord:

  • Wat houdt de 80-90-100%-variant van het Generatiepact precies in?
  • Mag een werkgever een verzoek van een werknemer om deel te nemen aan het Generatiepact afwijzen?
  • Hoe zit het met de ADV-uren en de vakantiedagen wanneer een werknemer deelneemt aan het Generatiepact?
  • Kunnen parttimers ook deelnemen aan het Generatiepact?

Deze bijeenkomst wordt gecombineerd met andere vragen rondom de pensionering. Zo wordt ook besproken welke mogelijkheden er zijn als een werknemer na het bereiken van zijn pensioengerechtigde leeftijd langer wil blijven doorwerken.

Ten slotte wordt door een werkgeversconsulent van PMT een presentatie gegeven over de pensioenregeling van PMT. Zo wordt de pensioenregeling nader toegelicht, wordt besproken welke vervroegde pensioenmogelijkheden er zijn en wordt een toekomstblik besproken.

Waar en wanneer?

woensdag 19 februari 2020
Automotive Campus in Helmond aan de Automotive Campus 30 (5708 JZ)

woensdag 4 maart 2020
Deltion College in Zwolle aan de Mozartlaan 15 (8031 AA), gebouw Bordeaux, vergaderruimte 2.024

Programma

16.15 – 16.30 uur: ontvangst met koffie & thee
16.30 – 17.15 uur: deel 1: Generatiepact
17.15 – 18.15 uur: deel 2: Pensioen
18.15 uur: afsluiting met broodjes

Komt u ook?

U kunt zich aanmelden voor een van bovengenoemde bijeenkomsten via het aanmeldformulier op www.focwa.nl/bgp2020. Dit kan tot 11 februari 2020. Na uw aanmelding ontvangt u een bevestiging. Deelname aan de bijeenkomst is gratis. Wel zullen wij bij een no-show of bij een afmelding binnen 24 uur voorafgaand aan de bijeenkomst € 35,- (excl. BTW) per persoon in rekening brengen voor de gemaakte kosten.