PA Commissie vergadert over gevolgen coronacrisis en bereidt EV consultatie voor

26 maart 2020

Aanstaande vrijdag heeft de PA commissie haar reguliere vergadering omgezet in een videoconference. Natuurlijk staat de coronacrisis op de agenda en welke aanvullende maatregelen nog nodig zouden zijn om de schade in de markt enigszins te beperken.

EV

Daarnaast staat de inbreng van de consultatie voor de subsidieregeling aanschaf elektrische voertuigen voor particulieren op de agenda. De PA commissie heeft hier inmiddels in een schriftelijke ronde een concept voor voorbereid dat vrijdag nader wordt besproken. In de bijlage vindt u de concept regeling in powerpoint.

Daarnaast praat de PA commissie over het plan van aanpak inzake verbetering communicatie rondom ADAS systemen en staat zij stil bij het recente Ecorys rapport over Data uit Voertuigen dat recent naar de Kamer is gestuurd.


Contactpersoon
Wijnand de Geus
Wijnand de Geus
Sectiemanager Personenauto's en lichte bedrijfswagens / Zware bedrijfswagens
+31 20 504 4912