Zakelijke dienstenomgeving RDW in een nieuw jasje

8 september 2021

De inlogomgeving van de RDW-website heeft met ingang van deze week een nieuwe ‘look and feel’ gekregen. Zakelijke klanten, die met een RDW-certificaat inloggen om snel bij hun diensten te komen, zullen merken dat de site overzichtelijker en gebruikersvriendelijker is geworden.

Na de inlog met het certificaat verschijnt een overzichtspagina met de bedrijfsgegevens, de  laatste orders en enkele vaak bij de RDW afgenomen diensten. Achter de verschillende tabbladen zijn alle bij de RDW af te nemen diensten zichtbaar, zoals lopende orders en bedrijfsgegevens. De bedrijfsgegevens zijn ook gemakkelijk aan te passen. Het betreft de eerste versie van de vernieuwde omgeving. De RDW blijft werken aan de doorontwikkeling hiervan.
 

 


 

De vernieuwde website