CAO voor het Carrosseriebedrijf

5 juni 2020

RAI Vereniging en FOCWA voeren samen de CAO-onderhandelingen voor de CAO voor het Carrosseriebedrijf, één van de CAO’s in de Metaal en Techniek. Sectie RAI CarrosserieNL werkt daartoe nauw samen met FOCWA. Ter voorbereiding en begeleiding van de CAO is er een gezamenlijke sociale commissie.

De voorzitter van de sociale commissie vertegenwoordigt RAI Vereniging en FOCWA in het Federatie Werkgeversorganisaties Techniek (FWT). De FWT voert namens de leden onderhandelingen voor het afsluiten van de vijf CAO’s voor de Metaal & Techniek, waaronder onze CAO.
De CAO’s in de Metaal en Techniek zijn grotendeels gelijkluidend en vormen tezamen, gemeten naar het aantal werknemers dat onder de CAO’s valt, de grootste CAO in de marktsector van Nederland (circa 27.500 ondernemingen met circa 330.000 werknemers).

Door middel van de nieuwsberichten in het dossier Personeel en Instroom houden wij u op de hoogte van ontwikkelingen.

Hieronder kunt u verschillende CAO's downloaden.


Contactpersoon
Randy van den Boogaard
Randy van den Boogaard
Juridische helpdesk
+31 88 501 1000