Evenementen RAI Vereniging

Evenementen

RAI Vereniging organiseert jaarlijks verschillende evenementen. Bekijk ze hieronder:

 • Evenement

  Mobiliteitsdiner

  Het RAI Vereniging Mobiliteitsdiner is een jaarlijks terugkerend evenement waar de top van de Nederlandse mobiliteits­sector bij elkaar komt om van gedachten te wisselen over de ontwikkelingen in de mobiliteits­ector.

  Lees meer over onze jaarlijkse evenementen Mobiliteitsdiner

 • Het Gouden RAI Wiel

  Het Gouden RAI Wiel

  Het Gouden RAI Wiel is in 2003 in het leven geroepen om personen of instellingen te eren en te stimuleren, die zich op nationaal of internationaal niveau onderscheiden op het gebied mobiliteit. De prijs wordt ieder jaar uitgereikt door een bewindspersoon van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat tijdens het RAI Mobiliteitsdiner, een evenement waar de top van de Nederlandse mobiliteits­sector bij elkaar komt om van gedachten te wisselen over de ontwikkelingen in de mobiliteit.

  Lees meer over onze jaarlijkse evenementen Het Gouden RAI Wiel

 • Mobility Shift

  Mobility Shift

  Hoe gaat de toekomst van mobiliteit er uit zien? Die vraag staat centraal tijdens de Mobility Shift: het mobiliteits­congres van RAI Vereniging.

  Lees meer over onze jaarlijkse evenementen Mobility Shift