Holland Borrel op IAA Frankfurt

28 augustus 2017

RAI Automotive Industry en AutomotiveNL nodigen u, in samenwerking met de Nederlandse Ambassade in Berlijn en het Consulaat-Generaal te München, van harte uit voor de inmiddels befaamde Holland Borrel op 14 september.

In het 1000m2 grote “Holland High Tech Paviljoen”, de grootste landelijke presentatie, in de “New Mobility World Hal 3.1” bieden zij u vanaf 16.00 uur een unieke gelegenheid om te netwerken.

Samen met nationale en internationale vertegenwoordigers van overheid, standhouders, partners en genodigden willen wij, omlijst door de traditionele haring, kaas en bitterballen, het glas heffen op een succesvolle beurs en een goede samenwerking.

Aanmelden
Aanmelden voor de borrel graag met een e-mail aan: Joyce de Bie (j.d.bie@raivereniging.nl). Wij kijken ernaar uit u als onze gast te mogen begroeten. U ontvangt overigens geen bevestiging.