Landelijke Stoffendag 2017

4 december 2017

Op 12 december 2017 organiseren de diverse brancheorganisaties van downstream gebruikers van chemische stoffen, in samenwerking met de handel en de producenten van chemische stoffen, een nieuwe editie van de Stoffendag.

gevaarlijke stoffen

Het delen van goede praktijken en kennis over het omgaan met gevaarlijke stoffen staat zoals elk jaar centraal.

Deelnemers kunnen kiezen uit een groot aantal workshops, waarbij een hands-on benadering het uitgangspunt is. Experts en ervaringsdeskundigen praten u bij over de laatste ontwikkelingen, bespreken best practices en brengen u op de hoogte van veranderingen in wet- en regelgeving.

Daarnaast biedt de Stoffendag deelnemers de gelegenheid om te netwerken met gelijkgestemden en deskundigen, en is er tijd voor het bezoeken van een uitgebreide informatiemarkt.

Kijk op de website http://www.stoffendag.nl/ voor meer informatie over inschrijven, het programma, sprekers en de workshops.

Meer informatie: Eugène Moerkerk