Oplossing voor uw kennisvraag met MIT-kennisvouchers

31 mei 2018

Wilt u als ondernemer antwoord op een kennisvraag voor vernieuwing van producten, productieprocessen of diensten? Dan kunt u nog tot en met 6 september 2018 MIT-kennisvouchers aanvragen.

Bankbiljetten

Bent u als mkb-onderneming actief op het gebied van (technische) innovatie? Dan kunt u mogelijk gebruikmaken van ondersteuning uit het topsectorenbeleid van de overheid via de Mkb-innovatiestimulering Regio en Topsectoren (MIT-regeling).

De MIT-regeling bestaat uit diverse subsidie-instrumenten, waaronder de zogenoemde kennisvouchers. Een MIT-kennisvoucher is een 'waardebon' waarmee een mkb-ondernemer een kennisvraag kan laten beantwoorden door een kennisinstelling.

Voor meer informatie over mogelijkheden en voorwaarden van de MIT-regeling kunt u terecht op de website van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).