Internationale presentatie DST

11 juni 2018

Tijdens het congres van Bike Europe op 7 juli in Friedrichshafen, praat onze beleidsadviseur Eric-Jan van der Berg een internationaal gezelschap bij over de ontwikkelingen van DST.

Van der Berg vertelt de deelnemers van het Bike Europe Congres hoe de Nederlandse fietssector bezig is om op een efficiënte wijze operationele processen te digitaliseren met DST (Digitale Samenwerken Tweewielerbranche), de digitale catalogus voor de tweewielerbranche.

Leveranciers plaatsen hierin hun actuele en gestandaardiseerde artikelinformatie (inmiddels meer dan 300.000 unieke producten van 26 leveranciers/merken).

Nu wordt DST al gebruikt door dealers in Nederland en België, die de codering toepassen voor hun online productpresentatie en kassa- en winkelsystemen. Dat scheelt tijd en geld en maakt de in- en verkoop een stuk makkelijker. DST is inmiddels ook klaar voor gebruik in het buitenland; vandaar deze presentatie op een internationaal podium.

Meer informatie: Eric-Jan van der Berg