Handelsmissie Columbia Fietsmobiliteit

19 september 2018

Wilt u zakendoen in Colombia of bestaande contacten uitbreiden? Ga dan van zondag 25 tot en met donderdag 29 november mee met de handelsmissie met Rutte naar Colombia. Een van de thema's is Fietsmobiliteit.

Deze missie is in aanwezigheid van minister-president Mark Rutte, minister Carola Schouten van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en minister Bruno Bruins voor Medische Zorg en Sport. Ook Steven Martina, de Curaçaose minister van Economische Ontwikkeling en Xiomara Ruiz-Maduro, de Arubaanse minister van Financiën, Economische Zaken en Cultuur, nemen deel. Hans de Boer, voorzitter VNO-NCW, fungeert als zakelijk missieleider.

Een van de sectoren is Fietsmobiliteit.

Alle informatie over deze handelsmissie, waarbij ook de fietsbeurs Bici-Go wordt bezocht, leest op de RVO-website.