Nieuw lid: BAFANG

16 mei 2019

Wij zijn zeer verheugd te kunnen melden dat BAFANG onlangs lid geworden is van de sectie Fietsen van RAI Vereniging.

BAFANG ontwikkelt al meer dan 10 jaar componenten en complete aandrijfsystemen voor voor e-bikes en elektrische scooters. Deze vinden hun weg naar een sterk groeiend aantal klanten in Europa, China en de Verenigde Staten. Naast motoren omvat het productengamma ook intuïtieve gebruikersinterfaces, apps voor connectiviteit, accu’s, (motor)controllers en sensoren voor een natuurlijke rijbeleving.

Wereldwijd heeft de onderneming zo’n 300 medewerkers, verspreid over vier locaties. De hoofdvestiging bevindt zich uiteraard in China en de Nederlandse vestiging vinden we in Wijchen. Daar is Jack Brandsen verantwoordelijk voor de operatie van -voluit- BAFANG Electric Motor Science Technology BV in ons land en de rest van Europa.