Vakbeurs ReMaTec van 23-25 juni in RAI Amsterdam

4 juni 2019

Van 23-25 juni 2019 vindt de 10e editie van de internationale vakbeurs ReMaTec plaats in de RAI Amsterdam.

ReMaTec, de toonaangevende B2B-beurs over remanufacturing van auto-onderdelen, met 300 exposanten en bezoekers van zo’n 75 verschillende nationaliteiten, wint sterk aan belang.

Dat heeft alles te maken met de toenemende belangstelling voor duurzaamheid, circulariteit, het hergebruik van onderdelen en met nieuwe technologieën die inspelen op deze trends. Ook een nog immer toenemend kostenbewustzijn wakkert de aandacht voor revisie en remanufacturing aan.

Dit jaar is er een duidelijke toename te zien in het aantal bezoekers dat werkzaam is voor autofabrikanten en ook nieuwe aftermarket partijen weten de beurs steeds beter te vinden.

Een mooie aanvulling op het programma is zeker ook de speciale vakmiddag op 24 juni over duurzaam onderhoud, die in een samenwerking tussen ARN, BOVAG, FOCWA, RAI Aftermarket en STIBA wordt georganiseerd.

Bezoek van de ReMaTec is kostenloos; u kunt zich registreren voor een toegangsbadge op www.rematec.com/amsterdam, met de code REM510002.