Derde fase Proef Bandenmeetsysteem A16 gaat van start

3 september 2019

De derde fase van de Proef Bandenmeetsysteem A16 gaat van start. In augustus is het systeem opnieuw aangebracht.

De locatie van het systeem is nu iets meer stroomopwaarts; het ligt nu net voor de afslag met de N3 (afslag ’s-Gravendeel). Op dit moment week wordt er nog een component aangepast en dan is het systeem weer volledig operationeel. Deze derde fase van de proef loopt van september 2019 t/m augustus 2020.

Inmiddels is de proef doorgegroeid naar 122 deelnemende bedrijven met gezamenlijk 24.900 kentekens. Nieuwe deelnemers zijn nog steeds meer dan welkom. Op het moment dat het systeem volledig operationeel is, worden er weer afwijkingsrapporten opgesteld. Alleen bij een geconstateerde afwijking wordt er een rapport naar de deelnemer gestuurd.

Meer informatie op de website van Rijkswaterstaat.

>> Lees hier wat wij eerder over dit project schreven.


Contactpersoon
Tom van Steijn
Tom van Steijn
Sectiemanager RAI CarrosserieNL
+31 20 504 4991